SM230A-SR
Damper actuator SM230A-SR
  • 20 Nm, 150 s, 95°
  • AC 230 V, modulating
  • IP 54, Manual override with push-button
  • Control DC 0...10 V
  • Operating range DC 2...10 V
  • Position feedback DC 2...10 V
  • Connection PVC cable 1m
  • Direction of rotation reversible (right/left)
  • Angle of rotation limit. mechanical integral
  • Spindle driver universal spindle clamp
Nedladdningar
produkt information
Technical data sheet SM230A-SR
Technical data sheet
SM230A-SR
mer
production {"x-frame-options"=>"SAMEORIGIN", "x-xss-protection"=>"0", "x-content-type-options"=>"nosniff", "x-permitted-cross-domain-policies"=>"none", "referrer-policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "strict-transport-security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "content-type"=>"text/html; charset=utf-8", "link"=>"</assets/application-efbc495b06ca980ef13dc743756002fce2f413f798fecb64c7f0c81954c16402.css>; rel=preload; as=style; nopush,</assets/print-fec2e47d6d8dcc5d4c101139f17046ba981ca1c12f71e7e403fba50cc7584175.css>; rel=preload; as=style; nopush,</assets/other_js/modernizr.custom.93544-c26374a79d804901074bb4aa6fd3fa44ea22e840389915d2adce16b024021ef3.js>; rel=preload; as=script; nopush,</assets/other_js/js.cookie.min-de103d86d1919b40950f791699b4ce768137fde41af09b35ff92bde369732183.js>; rel=preload; as=script; nopush,</assets/other_js/jquery-3.5.1-2c4ce18a1a3f144c333912efc24a76c9a165a0dba9f88a499985df1af0a196a2.js>; rel=preload; as=script; nopush"}